24.12. 2012 (17:15) Merry Christmas and a Happy New Year, Mothafuckas 8D

Pesterchum: LethalNemesis(LN)

Slender

13. září 2012 v 14:16 | Leni-chan |  Ironie
Dat game. Řekla bych Nehrajte to!, ale protože jsem zlá, nepřející a ve stresu, vřele vám tu hru doporučuji jakožto skvělou zábavu na pozdní večer a časné ráno, zejména, když nikdo není doma a vy bydlíte blízko lesa nebo alespoň parku.Slender je hra založená na jakési legendě (for more info check fake youtube documentaries) o muži, co unáší děti. Proto taky hrajete za nějakou malou holčičku, jejíž fyzička je horší než moje (-to znamená, že ta holka je v podstatě mrtvá). Jediná vaše výbava ve hře je dost mizerná baterka, se kterou vidíte možná tak deset metrů dopředu (a to i poté, co v nastavení vypnete mlhu a jiné efekty zhoršující viditelnost).

Pointou hry je, že běháte po lese a sbíráte papíry s cool nápisy, jako například Always follows nebo Leave me alone (fuck logic, right?Eh, to byl jen první dojem.Pak jsem pochopila, nebo si to aspoň myslím, že papírky kreslily děti před vámi). Čmáranic je v lese celkem osm, což se nezdá být moc, dokud neseberete první papír. Pak se rozezní bubny a začíná peklo (pokud nejste extra lamka jako já, která se motala po lese tak dlouho, že to začalo samo od sebe).

Začne vás pronásledovat Slender man, vysoký štíhlý muž v obleku šitém na míru, s rozkošnými chapadly (le Nagat: Ten má štěstí, že hraješ za někoho jinýho) a s bílou punčochou přes obličej(dobře, není to punčocha, místo hlavy má jenom bílé oválné cosi. Ale já si ráda namlouvám, že to je punčocha, pod níž je něco aspoň z poloviny tak sexy jako ten zbytek). Ze začátku vás spíš pozoruje z dálky, takže máte reálnou šanci utéct, čím víc papírů máte, tím blíž k vám je. Potíž je v tom, že někdy po čtvrtém, možná pátém papíru už děvčátko funí jak parní lokomotiva a běhat se jí zrovna moc nechce. (Někdo tvrdí, že pro osmý papír se skoro plazí, ale osobně nemůžu potvrdit, můj rekord jsou čtyři stránky asi na dvacátý pokus, pak mě to přestalo bavit).

Taky není radno se na něj moc dlouho dívat, způsobuje to...zhoršení obrazu. Když se k němu navíc dostanete moc blízko, nemůžete utéct a zabije vás(Spoiler: podle gameplayů na youtube vás na konci zabije tak jako tak). Pokud se vám podaří sebrat všech osm papírů, jste dobří. Pokud si pak po tmě dojdete na záchod...jste Chuck Norris.

Na závěr bych zmínila, že existuje ještě denní verze hry, která je ale téměř stejně děsivá, jako ta noční (až na to, že aspoň něco vidíte) a Slender Sanatorium, kdy se děj odehrává v nějaké budově při relativním světle a Slenderman se objevuje sice často, ale většinou je tak daleko, že máte čas utéct (pokud nevrazíte přímo do něj jako já). Jsou ještě nějaké další hry (Slender Man, Slender: Mansion, Slender: Hospice, Slender(mod)), ale bohužel jsem neměla tu čest :'D

Hra se dá volně a jednoduše stáhnout. Gameplayů je na youtube hodně. PewDiePie ho má super (nejen proto, že se vyděsí i za vás) a doporučuju taky zkusit verzi od Eleven drunk guys (high as fuck and funny as hell), kteří mají i Sanatorium. Taky se mi podařilo sehnat mapu s nějakými dobrými radami na cestu (ztratila jsem se i s ní), pokud nejste totálně mimo, mohla by vám pomoct. Chtěla jsem vás taky oblažit Slender threadem na 4chan, ale ten se mi nepodařilo najít, takže vám bude muset stačit tohle (na vlastní nebezpečí). A samozřejmě Slender tag na tumblru, který je plný bránici-ničících videí, obrázků a třířádkových postů typu I can't I'm gonna pee myself.

Užijte si to >))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama