24.12. 2012 (17:15) Merry Christmas and a Happy New Year, Mothafuckas 8D

Pesterchum: LethalNemesis(LN)

The Chosen One

20. listopadu 2011 v 19:08 | Leni-chan |  Fanfiction
Jen pro začátek, co jsem zapomněla u minulé kapitoly, pár vysvětlivek:
Kurzíva jsou myšlenky, :tohle: je comm link(česky po mě nechtějte XD). Leviathan ani Centurion nejsou tuším lodě z žádného TF Univerza, jinak Leviathan je nějaká biblická příšera myslím a HMS Centurion kdysi byla britská loď.

Jinak, tahle kapitola...včera mi celkem šlo psát, ale byla jsem mimo, takže nic moc. Dneska jsem mimo už míň, ale psát mi nejde stejně XD A tak. Asi slabší, než minulá kapitola, snad to bude příště lepší. Tady se, až na jednu dost podstatnou věc nic moc neděje, příště to snad půjde líp.

AN: Doufám, že tam nejsou nějaké nesmysly. Nemám sílu to celé ještě jednou číst a kontrolovat. A o dost kratší, než minulá kapitola. To jste rádi, že? XD


Megatron nemá tušení, co se mu dostalo do rukou. Naštěstí pro nás to nikdy nevěděl ani Prime. Starscream sebou prudce trhl, když mu hlavou probleskla cizí myšlenka. Už téměř usnul, jeho tělo se zoufale dožadovalo odpočinku, ke kterému po vyčerpávajícím letu ještě nedostal šanci. Vetřelec v jeho mysli ho ale dokonale probral.
Obrátil se k Soundwavovi a nepřekvapilo ho, že se jejich pohledy střetly. "A ty to víš?"zeptal se nedůvěřivě. Zdálo se mu dost nepravděpodobné, že by Soundwave zahodil celé roky věrnosti Megatronovi a přiklonil se ke svému největšímu rivalovi. A co by z toho měl, kromě potíží a velké šance, že rána, kterou od Megatrona toho dne obdržel, nezůstane ojedinělá?
Nikdy jsem nesloužil Megatronovi. Co jsem dělal jsem dělal pro svoje symbionty, kteří jsou nyní všichni mrtví. Kdybych se někdy pokusil o vzpouru, v ohrožení by byli oni. Teď nemám co ztratit. Starscream se nervózně zavrtěl. Že Soundwave posílal svoje myšlenky do jeho hlavy mu mohlo být celkem jedno, ale že Soundwave věděl, o čem přemýšlí, už mu ale poněkud vadilo. Jeden z důvodů, proč telepata neměl rád-nikdy v jeho přítomnosti nevěděl, jestli se jeho myšlenky nedostanou až k Megatronovi.
"Budiž."odtušil nakonec Starscream. Sám si byl při každém pokusu o zradu a převzetí moci snad až příliš dobře vědom rizika, že se do nebezpečí kromě jeho samotného mohou dostat i jeho bratři. Ale ani to ho nikdy nezastavilo. "Každopádně, hromadu šrotu z tebe neudělala starost o domácí mazlíčky. Co se tam stalo?"
Nevím. Pokusil jsem se zjistit podstatu Matrice, místo toho se mi ji podařilo svým způsobem restartovat.Starscream prudce zvedl hlavu, když pochopil. Najednou všechno začalo dávat smysl. Soundwave se díky své schopnosti dokázal nabourat až do jejho nehmotného jádra. Prolomit všechny její ochranné mechanismy ho nejspíš stálo příliš mnoho energie, proto byl tak vyřízený. A pak se mu bezděčně podařilo spustit jakýsi proces, který porušil vazbu mezi Matricí a Optimem. Přestala uznávat Prima jako svého právoplatného nositele a začala hledat dalšího. Proto to světlo zhaslo. To vysvětlovalo hodně, ale ne všechno. Soundwave se na okamžik odmlčel, jedinou větu-myšlenku ale pak přece jen dodal. Megatron se očividně nezdál dost dobrý.
Starscream překvapeně rozevřel prsty a pohlédl na zářící modř v kostře na jeho dlani. Ale to by pak znamenalo...Tázavě se podíval na Soundwava, neschopen slova. I telepat si v tu chvíli uvědomil plný rozsah věcí a chvíli mu trvalo, než dokázal Starscreamovi odpovědět.
Ano. Matrice si vybrala tebe. uslyšel nakonec Starscream v hlavě. Dokonce i v pouhé myšlence dokázal rozpoznat překvapení a potlačený obdiv. Být to kdykoliv jindy, neváhal by svůj úspěch a v jistém slova smyslu i vítězství nad Megatronem dát všem patřidčně najevo, význam Soundwavových slov ale svou vahou rozbil jakékoliv myšlenky na slávu. A ačkoliv se za svou příští otázku nesmírně styděl, přesto ji vyslovil nahlas.
"Co mám dělat? Co se stane, až to Megatron zjistí?"vyhrkl, špatně maskované zoufalství v jeho hlase zůstalo viset ve vzduchu jako těžký, černý kouř. V procesoru mu probíhaly stovky možných scénářů, různé alternativy se zvolna odvíjely, ale žádná z nich nepředstavovala budoucnost, kterou by chtěl prožít.
Otevři hrudník. vybídl ho Soundwave v duchu a Starsceam cítil, jak se jeho nedůvěra ještě znásobila. Něco takového po něm nikdy nežádal ani Megatron, ani jako nejhorší trest. Otevři ho. Starscream rozčileně zavrtěl hlavou. Nikdo ho přece nemohl přinutit, aby dobrovolně odhalil svoji jiskru někomu, koho stále zčásti považoval za nepřítele. Já tě přinutit můžu. připomněl mu Soundwave klidně. Jsem na tom líp, než vypadám.
Starscream cítil, jak se přes něj přelila vlna vzteku. Soundwave si jí musel všimnout taky, ale nedal to najevo. "Dobře."odsekl nakonec letec. Masa jeho hrudníku se začala rozestupovat, pomalu a neochotně, ale nakonec přece jen odhalila pulsující modrý krystal, jehož jasná záře prosvětlila potemnělou místnost.
Tolik se soustředil na Soundwava samotného, že si ani nevšiml osamělého chapadla, které proplouvalo vzduchem nepatrný kousek nad zemí. Stejně tak Starscreamovi uniklo, že ono chapadlo lehce zvedlo Matrici z jeho uvolněného sevření. Až do poslední chvíle Starscream neměl tušení, že Soundwave k němu dosáhl i jinak než jen prostřednictvím myšlenek.
O to větší ho zachvátil strach, když spatřil chapadlo vlnící se přímo před jeho jiskrou. V návalu paniky a ledové hrůzy se pokusil hrudník zase zavřít, ale cosi mu v tom zabránilo. Jenže Soundwave to nebyl, tentokrát jeho tělo ovládla Matrice. To její zhoubá síla mu nedovolila zakrýt tolik křehký zdroj jeho života. Mohl jen bezmocně sledovat, jak se chapadlo přibližuje k jeho hrudníku a pak s nenadálou rychlostí a silou proniká dovnitř a přikládá Matrici k jeho jiskře.
Pak už nic neviděl, jen cítil.
V okamžiku, kdy se Matrice dotkla jeho jiskry jím projela nesmírně mocná vlna energie. Místnost se rozplynula v záplavě oslepujícího bílého světla. Stejně jako zrak ztratil i všechny ostatní smysly, okolní svět na okamžik zmizel a nahradila ho ohromující síla prostupující jeho tělem. Zdálo se, že trvalo věčnost, než se tepající proud zmírnil a posléze zmizel, i když ve skutečnosti propojování nemohlo zabrat víc, než několik sekund. Nakonec se vytratila i oslepující bílá, pokoj pomalu začal nabývat své obrysy a šedavé barvy, které ale postupně vybledly až do neprostupné černi a Starscream ztratil vědomí dřív, než si vůbec plně uvědomil, co se stalo.

.:0:.

Ratchet ustaraně pozoroval nehybné tělo na lůžku. Jediný pacient, kterého od konce války měl, nejevil sebemenší známky života. Monitor vedle něj přesto ukazoval, že všechny systémy pracují, i když jen na minimální výkon. Zranění na hrudi už bylo zčástí zahojené, zbývalo jen Optima probudit. A právě o to se Ratchet už několik dní pokoušel. Netřeba dodat, že neúspěšně. Vyzkoušel snad všechny možné způsoby-i ty nemožné, ale nic nedokázalo jejich vůdce probrat.
Ostatní sice neztráceli naději a Sideswipe se stále nesmířil se svým postem prozatimního vůdce. Co ale bylo mnohem horší než Optimovo bezvědomí, Decepticoni získali Matrici. Nemusel být génius, aby uhodl, že ji hodlají použít k oživení své zmasakrované armády. Ale Megatron, neustále posedlý touhou po moci, se nejspíš nehodlal spokojit pouze s tím, zvláště, když se mu do rukou dostal předmět takové síly.
Možná ještě nebyli zcela ztraceni. Ještě stále měli čas a Centurion s dalšími posilami na palubě mohl každým dnem dorazit k okraji sluneční soustavy. Že by se někde mohli střetnout s Leviathanem nebo nějakými Decepticonskými jednotkami si radši ani nepřipouštěl, i bez toho jejich šance vyhlížely dost špatně. Poslední nadějí zůstávala Matrice samotná. Ačkoliv o ní Optimus mluvil jen velice zřídka, Ratchet pochopil, že ji nedokáže ovládnout každý. Nikdy se nedozvěděl, kdo artefakt může použít a komu je ta možnost odepřena. Opět doufal, že Megatron si její moc podrobit nedokáže.
Nejhorší, rozhodl se Ratchet, na tom byla právě ta bezmoc. Fakt, že nemohli nic dělat, jen nečinně přihlížet, jak jejich vůdce nehybně leží a potácí se někde na hranici mezi životem a smrtí, zatímco jejich nepřátelé pomalu sbírají síly. K poslednímu, smrtícímu útoku, pomstě za všechny porážky, které jim v minulosti Autoboti uštědřili.
Ale proč vlastně? Všechno kvůli čemu kdy bojovali-Prajiskra, Fallenův podivný stroj i Cybertron, to všehno dávno bylo zničeno právě jejich válkou. Která ale měla pokračovat. Už dávno nešlo o jejich domov nebo ideály, válčili proti sobě jen kvůli pomstě a nenávisti, která se mezi nimi za ta staletí vytvořila. Optimus a Megatron, kdysi spoluvládci a bratři, proti sobě nyní stáli jako nepřátelé na život a na smrt. I když už neexistoval jediný důvod, proč ve válce pokračovat, nemohla skončit, dokud by jeden z nich nezemřel. I když ani smrt nemusela znamenat záruku definitivního konce, jak už se několikrát přesvědčili.
Dveře ošetřovny se se zasyčením otevřely. Dovniř tiše vstoupil Sideswipe, na jeho tváři Ratchet zahlédl zmrzačené torzo úsměvu, který pro něj kdysi byl tak typický. Všechna ta zodpovědnost a tíha vůdcovských povinností se na něm začala podepisovat snad až příliš brzy. Sideswipe se narodil jako válečník, možná by je dokázal vést v boji. Ke kterému stále nedocházelo, místo toho téměř bez přestání jednali s lidmi a napjatě sledovali vzrůstající Decepticonskou hrozbu. Dokonce i rozvážný Optimus by mohl mít problém udržet v takových podmínkách svůj obvyklý klid. Sideswipe a jeho nezkrotný temperament se mohl snažit jakkoliv, ale zdravý rozum mu i přesto začínal prokluzovat mezi prsty, Ratchet se obával, že ještě pár týdnů a jejich nový vůdce se zblázní.
"To už je konec? Jak to šlo?"zeptal se nejistě Ratchet a pohledem zkoumavě přejel stříbrného Bota. Sideswipe sebou trhnul a pokrčil rameny.
"Optimus by to asi zvládnul líp. A ne, ještě to neskončilo, Simmons se je právě snaží uklidnit."
Ratchet potlačil touhu zabořit obličej do dlaní. Přesně kvůli tomu se Sideswipe neměl nikdy stát vůdcem, podstata jednání s lidmi mu značně unikala a téměř na každém setkání s americkou vládnou se přestal ovládat. Mírně řečeno. Nebýt Simmonse, který svým řečnickým talentem zachránil nejednu ošemetnou situaci, pravděpodobně by si mohli hledat nové útočiště hodně daleko od planety Země.
"Nic si z toho nedělej, nějak to dopadne."povzdechl si Ratchet a pohledem bezděčně zalétl zpátky k ležícímu Optimovi. Vždycky to nějak dopadne, jenom nemáme záruku, že ten konec bude dobrý, pomyslel si, nahlas to ale radši neřekl. Jeho škarohlídsvtí Sideswipe slyšet nemusel.
"Nějaká změna?"kývl Sideswipe po chvíli směrem k bezvědomému Primovi. Ratchet jen rezignovaně zavrtěl hlavou. Přál si, aby to byla lež. Někdy se mu dokonce zdálo, že přístroje pípají o něco rychleji, nebo že se Optimus pohnul, nakonec se to ale vždycky ukázalo jen jako výplod jeho fantazie. "Za tohle Megatron zaplatí."řekl nakonec a než na to Ratchet stihl cokoliv odpovědět, možná napomenout Sidese, aby se neukvapoval, stříbrný Bot byl pryč a ošetřovna se opět ponořila do ticha.

.:0:.

"...jediné štěstí, že se Megatron zavřel k sobě a začal vymýšlet náhradní plán."ozvalo se kdesi v prostoru a Starscream si pomalu začal uvědomovat vlastní nabíhající systémy a palčivou bolest v celém těle. Horší, než po nejtěžší bitvě nebo Megatronově nejtvrdším trestu, nepopsatelná a všudypřítomná agónie na okamžik zaplnila veškeré jeho vnímání a ustupovala jen velmi pomalu. "Jinak bych z vás měl hromadu náhradních dílů." Starscream se pokusil vybavit si, proč leží na operačním stole a kromě Hooka se nad ním sklání ještě Soundwave se Skywarpem a Thundercrackerem za zády. Místo vzpomínek se ale do jeho hlavy navrátila jen pronikavá bolest.
"Probírá se."upozornil Soundwave, jeho hlas zněl podivně nakřáple, Starscream netušil proč.
"Toho bych si u svého pacienta vážně nevšiml."odsekl Hook. I jeho hlas zněl jinak, postrádal své obvyklé nabroušené ostří. Starscream už se téměř zeptal, ale pak si v nečekaném záblesku pochopení uvědomil události posledních několika hodin, stejně jako velice zvláštní shodu náhod, jež ho přivedla Hookovi pod ruce. Vzpomínky se mu prohnaly myslí jako smršť a zanechaly za sebou děsivou pustinu. Najednou si připadal, jako by jeho tělo bylo mnohokrát těžší, znovu na něj dolehla váha všech těch věcí, které se na pár krátkých chvil vytratily z jeho povědomí. Každá vteřina od okamžiku, kdy se od nich Skywarp oddělil nad Diego Darcia až po chvíli, kdy mu Soundwave vtiskl Matrici do hrudi, se proměnila v závaží, které ho táhlo dolů a nedovolovalo mu vstát.
Ale všechno se obrátilo v nepodstatné a zanedbatelné, když si uvědomil přítomnost té věci spojené s jeho jiskrou. Jeho ruce prudce vylétly k hrudníku přímo nad místo, kde uvnitř pulsoval život. Drápy se zaryly do mezer mezi jednotlivými díly, ale Matrice zabránila, aby se různé části rozestoupily byť jen o milimetr. Starscream se zoufale pokoušel dostat dovnitř, nevnímal ani novou bolest ani energon prýštící z ran. Musel se zbavit toho parazita ve svém nitru, odstranit to tepání tolik rozdílné od pulsu jeho vlastní jiskry. Ale Matrice držela jeho hrudník zavřený, nechávala ho, aby se dál zraňoval, dokud sama nebyla v ohrožení.
Nakonec, když už téměř pronikl svrchním pancířem, ho cosi chytilo za zápěstí a nemilosrdně odtáhlo jeho ruce od těla. Bránil se, zmítal se, snažil se vymanit z ocelového sevření, které, jak si posléze uvědomil, patřilo Soundwavovým chapadlům, ale bez úspěchu.
Vzdal se. Došly mu síly a vytratilo se i veškeré odhodlání. Z té věci uvnitř se mu dělalo zle, už proti ní ale nedokázal bojovat. Stisk na jeho zápěstích o chvíli později povolil a jeho ruce bezvládně klesly podél těla. Ani se nepokusil je zvednout.
"Nenávidím tě." Starscream ta slova téměř zašeptal, díky čemuž se z nich veškerá nenávist vytratila. Ale Soundwave nepotřeboval slova, aby pochopil. Mlčky kývl hlavou a lehce ustoupil. Jeho místo okamžitě zaujali Skywarp a Thundercracker. Starscream zjistil, že se jim nedokáže snést jejich pohled ani starost a snad i strach vepsané v jejich tvářích. Pocítil prudkou touhu utéct, rozletět se pryč, daleko od všech, být sám. Ale pak si připomněl, že ta věc by zůstala s ním, ať by šel kamkoliv, že před ní uprchnout nemůže a veškerá vůle ho znovu opustila.
"Co mám dělat teď?"obrátil se na Soundwava. Stále mu cosi napovídalo, že telepat věděl, co dělá, když mu vnutil Matrici. Nezbývalo tedy, než zjistit, jestli taky promyslel, co dál. Ale Soundwave mlčel, vše nasvědčovalo tomu, že Starscream svou odpověď nikdy nedostane. Až nakonec přece jen přišel důvěrně známý pocit a cizí myšlenka se objevila v jeho hlavě.
Řešení se nabídne samo. Matrice bude vědět, pomůže ti. Takovou odpověď Starscream nechtěl slyšet. Nelíbila se mu představa, že by se měl řídit podle vůle té věci, která se snad až příliš snadno přisála na jeho jiskru.
"A proč vlastně já? Proč ne Megatron?"
Tentokrát čekání na odpověď trvalo ještě o chvíli déle. Soundwavovi přes tvář přelét podivný stín, skoro jako by znal pravdu ale zdráhal se ji komukoliv svěřit. Starscream z toho neměl dobrý pocit a když se konečně slova vynořila v jeho mysli, jeho obavy se potvrdily. Matrice byla vytvořena, aby naší rase pomáhala, což Megatron nikdy neměl v úmyslu. Ale tuším, že u tebe vycítila jistou šanci...Starscream zpočátku vůbec nechápal, co se mu snaží Soundwave říct. Porozumění nepřišlo náhle, nýbrž se začalo pomalu vkrádat do jeho mysli, neurčité, nejisté, až po chvíli získalo na ostrosti a intenzitě. Jiskru mu sevřela ledová ruka, když si uvědomil, co od něj Matrice očekává a co nejspíš bude muset udělat, aby se jí zbavil.

Neeeeeeee. Tak to se mi nelíbííííí. Proč to sakra vyznívá tak pateticky? T:T Ten konec, stejně jako ta část s Autoboty vyhlíží hrozně divně, podle mého. Asi si dám před třetí kapitolou pauzu. A pak se na to vrhnu. A bude děj, budou zvrat(k)y náčelníků. A nečekejte nějakou románovou ságu, moc dlouhé to neplánuju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Starsy Starsy | Web | 20. listopadu 2011 v 19:25 | Reagovat

Waaaaaw. (Opět nadmíru "geniální" reakce. Někdy se za svůj slovník, a nejen ten, i stydím.)
Vážně mě překvapilo, co Soundwave udělal a i následná Starscreamova reakce na přítomnost Matrice v jeho nitru.Skutečně se můžu jít, i se svím Fatal Errorem, někam zahrabat. XD

Když už mi začínají docházet nápady na vlastní příběh a další zajímavá knížka není k dostání, objevuje se serie příběhů, která je pro mě naprosto dokonalá. Štěstí se pro jednou obrací na mojí stranu, jak to tak vipadá. :D

PS: Tak tomu že to bude kratší serie bych z vlastní zkušenosti ani tak nevěřila. :-D FE měl být také původně trilogie. XD
Moc se mi to líbilo a moc se těším na pokračování. :D

2 Leni-chan Leni-chan | Web | 20. listopadu 2011 v 19:38 | Reagovat

[1]: Se slovníkem jsme na tom podobně, občas se taky dost děsím těch řádků divných citoslovcí, co vyplodím :D

No, Soundwave ví, nebo alespoň tuší a proto dělá to, co dělá. A Matrice...já nevím. Ze začátku jsem si myslela, že je to hrozně cool věc, ale pak jsem četla jednu povídku, kde to byla taková hnusná a zvrácená potvora, tak jsem ji trošku očernila i tady. I když nakonec to samozřejmě, hned vedle Optima, bude hlavní klaďas. Buď jak buď, Starscream udělá všechno proto, aby se té nemilé věcičky zbavil.

Ale huš, nezahrabávej, co bych pak četla já? XD

Ale fakt, bude to krátký. Dvě, maximálně tři další kapitoly a konec. Nechci to moc natahovat, bylo by to pak takové patetické, nemělo by to spád a... a tak. FE má výhodu v tom, že v každé epizodě to má nějaký podstatný děj, což u tohohle by, vzhledem k předpokládanému rozuzlení, zařídit nešlo.

Jinak jsem ráda, že se líbilo, člověku se hned líp píše, když ví, že to někdo čte a že se to někomu líbí a trochu i dělá radost. :)

3 Starsy Starsy | Web | 20. listopadu 2011 v 19:55 | Reagovat

[2]: Zajímavé. Optimovi schází a Starscream se jí snaží zbavit. Možná bych to snad tipovala i opačně. :)

Nevím, možná nějaké příběhy, co jsou na tom slovníkem a dějem o něco lépe než FE. :-D

Možná že šlo. Co máš s Trials of a Leader v plánu nevím, proto nemůžu soudit. :)

To jo. Tak nějak tě to nakopne a máš i chuť psát dál. :-D

4 Leni-chan Leni-chan | Web | 20. listopadu 2011 v 20:11 | Reagovat

[3]: No...to asi i Starscream sám to čekal trošku jinak :D Podstatou je to, že Matrice si ho nevybrala proto, že by si ji "zasloužil", ale proto, že ho potřebuje. Protože Starscream jediný může udělat jistou věc a nebudu prozrazovat jakou, i když ono to z těch všech mých keců okolo není zas až tak těžké poznat jakou :D

Ale huš. Myslím to vážně. Některé věci by se daly vylepšit, ale rozhodně si myslím, že s FE se nemáš za co stydět. Nějak musel začít každý, a ty se s každou kapitolou lepšíš. Tak nech toho škarohlídství a piš XD

No, mám v plánu to ukončit, než to naprosto zkazím. XD Takže přirozeně to dlouhé být opravdu nemůže :D

Ano. Miluju komentáře XD

5 Starsy Starsy | Web | 21. listopadu 2011 v 14:43 | Reagovat

[4]: Myslela jsem si, že tuším o jakou věc se zhruba jedná, ale když říkáš že jediný, jsem zase tam kde jsem byla - nikde. Tak a čím dál tím víc se těším na prokračování. :D

No, když myslíš. :-D Asi mi nezbývá nic jiného, než ti věřit, poslechnout tě a jít to skutečně dopsat. :D

Ale kšc! To se snad ani zakzit nedá. :D

Díkybohu za ně. XD

6 Leni-chan Leni-chan | Web | 21. listopadu 2011 v 15:25 | Reagovat

[5]: Tak to se teda těš XD (i když to nejspíš jen tak nebude a budu si to muset ještě hodně promyslet, abych tam nevyplodila nějaké nesmysly, sama v tom mám chvílemi trošku guláš)

Ano, přesně tak, šup šup, běž psát, honem, ať už to je XD

Hele, zkazit se dá všechno a mnoho mých starších povídek je toho důkazem(a právě proto jsem ráda, že skončily v propadlišti dějin a nikdo o nich neví) XD

7 Starsy Starsy | Web | 21. listopadu 2011 v 20:32 | Reagovat

[6]: Těším a moc. :D Tak ti věřím, že se v tom brzy zorientuješ. :)

Jojo. Už jdu - HAFHAF. Ale zase tak brzy to nebude. XD

To je taky fakt, ale ty buď optimista (z neznámého důvodu mi slovo optimista připomíná Autobotského vůdce.. no asi už začínám vážně bláznit a vidím TF všude) a taky nad tím tolik nepřemýšlej. Škodí to. Nech fantazii pracovat za tebe. Až pak to popřípadě můžeš upravit, pokud se ti nebude líbit, cos vytvořila. :)

8 Leni-chan Leni-chan | Web | 21. listopadu 2011 v 21:41 | Reagovat

[7]: No, já taky věřím a doufám...teda, ono je to vlastně už skoro dobrý, jenom musím dotáhnout do konce jednu věc, kterou jsem předtím ne úplně domyslela a teď to potřebuju nějak zaonačit, aby to všechno dávalo smysl. Ale detail, to se nějak zvládne.

XD Tak jo, už se těším :D

Koukni na tohle:
http://s3-ec.buzzfed.com/static/imagebuzz/web02/2010/9/8/17/be-an-optimist-prime-4756-1283979887-3.jpg  

Takže nejsi sama, kdo má tyhle nápady :D
Dobře, tak tentokrát poslechnu zase já, snad to k něčemu bude, teď už jen urvat někde volnou chvíli a pustit se do toho psaní XD

9 Starsy Starsy | Web | 22. listopadu 2011 v 21:35 | Reagovat

[8]: To zvládneš, držím palce. ;D

Ten obrázek neznám, což je diné, ale je celkem přesný. :)

Doufám že ano. :)

10 Leni-chan Leni-chan | Web | 22. listopadu 2011 v 21:55 | Reagovat

[9]:Tak drž pořádně a nepouštěj, protože mi to ani trošku nejde. Už se s tím mořím nehorázně dlouho a pořád se tomu nechce. A štve mě to fakt hodně :'D.

11 Starsy Starsy | Web | 23. listopadu 2011 v 14:43 | Reagovat

[10]: Tak držím a nepouštím. Ale půjde, věř tomu. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama