24.12. 2012 (17:15) Merry Christmas and a Happy New Year, Mothafuckas 8D

Pesterchum: LethalNemesis(LN)

Listopad 2011

E pluribus unum

28. listopadu 2011 v 19:27 | Leni-chan |  Fanfiction
Poslední část Trials of a Leader
Napsáno pro: potěšení(mám ráda létání a popisovat Starscreama, jak si to užívá, pro mě byla výzva), objasnění toho, co jsem se v minulé kapitole snažila tak úzkostlivě utajit, a taky trochu uzavření příběhu kýčovitým happyendem. A rozčileného Optima jsem si prostě nemohla odpustit XD
Je to kratičké...a tak trošku crack.
BTW: Schválně, kdo pochopí název, aniž by ho okamžitě googlil?

The Dawn of Peace

27. listopadu 2011 v 22:51 | Leni-chan |  Fanfiction
Čtvrtá kapitola Trials of a Leader.
Cuz fighting for peace is just like fucking for chastity.
Plánuju ještě krátkou závěrečnou kapitolu, ale to se teprve uvidí, jak to vlastně bude.
Co se výšky postav týče...hledala jsem. Údaje se lišily, ale Starscream by se dal odhadnout na 9,5 metru, Primovi někde psali stejně a někde mu přisoudili 8,5 metru, což se mi hodilo víc ;)
Opět, nekontrolováno, možná jsou tam blbosti, chyby, překlepy. Konec hodně otevřený a tajuplný, nicméně...v příštím, krátkém, posledním díle se to dozvíte ;)

The king is dead. Long live the king.

27. listopadu 2011 v 20:58 | Leni-chan |  Fanfiction
Třetí část Trials of a Leader.
Potřebuju volno. No joke. Jsem nemocná a klidně bych mohla zůstat doma...nebýt jednoho drobného detailu, to jest, že do školy musím, ať chci nebo ne. Přece jen, dopisovat ty písemky a učení se mi chce opravdu hodně málo.

Samotná kapitola...nic moc, stejně jako ta následující. Nemám na to čas, píšu po útržcích, takže se do toho mnohdy nedokážu vžít. Minulé části jsem sice psala ve stavu totálního vyčerpání, ale aspoň relativně v kuse.
A...některé možné nejasnosti...vysvětlím na konci, abych vás nepřipravila o překvápko ;)
Jinak, nečetla jsem to po sobě, chyby a nesmysly se tam mohou vyskytovat.

The Chosen One

20. listopadu 2011 v 19:08 | Leni-chan |  Fanfiction
Jen pro začátek, co jsem zapomněla u minulé kapitoly, pár vysvětlivek:
Kurzíva jsou myšlenky, :tohle: je comm link(česky po mě nechtějte XD). Leviathan ani Centurion nejsou tuším lodě z žádného TF Univerza, jinak Leviathan je nějaká biblická příšera myslím a HMS Centurion kdysi byla britská loď.

Jinak, tahle kapitola...včera mi celkem šlo psát, ale byla jsem mimo, takže nic moc. Dneska jsem mimo už míň, ale psát mi nejde stejně XD A tak. Asi slabší, než minulá kapitola, snad to bude příště lepší. Tady se, až na jednu dost podstatnou věc nic moc neděje, příště to snad půjde líp.

AN: Doufám, že tam nejsou nějaké nesmysly. Nemám sílu to celé ještě jednou číst a kontrolovat. A o dost kratší, než minulá kapitola. To jste rádi, že? XD

The Matrix of Leadership

19. listopadu 2011 v 22:05 | Leni-chan |  Fanfiction
Bayformers, post Dark of the Moon, ale udělala jsem to tak, že většina conů to prostě přežila. Původně jsem chtěla sice začít s novými postavami, ale když mě zrovna ty filmové přirostly k srdci. Takže zatím jsou přidaní jenom Skywarp, Thundercracker a Hook.
AN: Já sama vlastně nevím, kde a kdy byly Soundwavovi přisouzeny telepatické schopnosti. Buď jak buď, já už to beru jako samozřejmost. Jinak, Starscream, Skywarp a Thundercracker jsou bráškové. Není to roztomilý? XD

VAROVÁNÍ:V SOUČASNÉ DOBĚ TO VYPADÁ TAK, ŽE MÁM ZA SEBOU PŘIBLIŽNĚ 36 HODIN BEZ JEDINÉ MINUTY SPÁNKU. BERTE NA TO OHLED, PROSÍM XD


Stephen King: The Shining|Osvícení

18. listopadu 2011 v 12:09 | Leni-chan |  Ironie
Skoro jsem ani nemohla uvěřit svému štěstí, když jsem v podnělí přišla do knihovny a nejen, že jsem o vlásek unikla upomínce, ale měli tam i jednu z mála knih Stephena Kinga, kterou jsem ještě nečetla. Bravo bravissimo!

The revenge of the Fallen

13. listopadu 2011 v 23:22 | Leni-chan |  Fanfiction

Aneb jak tenhle epic fail vlastně vznikl...

Miluju fanfikce ve stylu pohádek a tohle jsem si prostě nemohla odpustit...tohle nemá hlavu a patu a jediné přípustné vysvětlení je: chtěla jsem zkusit napsat povídku, kde by byli všichni živí a relativně zdraví.
Stejné AU jako Dorito of Doom a Of Ludwig the mechanic(lehký crossover Bayformers a G1), protentokrát obohacené o jednu postavu z reálného světa. Ve vší úctě, pane Bayi, šlo by to i lépe. Na druhou stranu, nemám NIC proti prvnímu filmu. Popsané situace pramení z vymyšleného postoje fiktivních postav, ne z mého názoru.
Jinak, většina děje se odehrává na Diego Garcia, které má zdegenerovaná mysl zkřížila s Autobot city z G1.

Warning:Pure CRACK! A trošku neurotickej Optimus :D A je to hrozná slátanina, která není ani trochu vtipná.

Ale fakt, psala jsem to několik měsíců, po večerech, takže...skutečně se to nevyvedlo...


Did it like a Boss

13. listopadu 2011 v 15:53 | Leni-chan
A víte co, přátelé? Budu mít řidičák. *smug* Což znamená, že je budu moct obtěžovat, zneužívat a týrat dle libosti a dokonce na to budu mít papír.
Po měsíci bez jakéhokoliv volného času to mám konečně za sebou a zdárně hotový. A nakonec to bylo mnohem snažší, než jsem čekala. Myslím zkoušky. Sice tomu možná napomohlo, že jsem musela vstávat o půl pátý a pak skoro hodinu a půl mrznout venku a na nervozitu už nezbyla mozková kapacita, ale je to jedno, mám to. A teď začíná ta těžší část...až si dojdu pro papíry, ježdění s tatínkem. To teprv bude autoškola XD

Jinak, co se tvůrčího statusu týče, napsala jsem povídku, ale je to děs běs a dost to zviditelňuje skutečnost, že na psaní v poslední době dost kašlu. Ale už mám rozepsanou další, do kink meme, tak uvidíme. Třeba se stihnu ještě vrátit do formy, než maturitní běsnění vypukne naplno.

Když už jsem u toho, nemám absolutní ponětí, kam dál. Vím, jaké obory bych asi zhruba nechtěla, ale kam jít, to představu nemám, ani v nejmenším. Děsím se, že nakonec skončím na peďáku, kam jsem sice nikdy jít nechtěla, ale co. Jako učení by mě i bavilo(dokonce bych byla schopná skousnout i ten žalostný plat), ale občas, když ty děti vidím, připadá mi, že bych za katedrou vydržela pár hodin, pak by mě zavřeli za několikanásobnou brutální vraždu.

Ale to je fuk. Momentálně jsem unešená rýsující se vidinou volného času. Možná se dokonce i dostanu ke hře na klavír, yay! No, měla bych, v prosinci je vystoupení a já pořád hraju jak ponocnej XD A taky třeba konečně budu moct psát i jindy, než o půl jedný v noci(po několika stech otázkách z e-testů), to samé platí i o čtení. Mwahaha, zrovna vychází tolik dobrých povídek, které konečně budu snad i vnímat. A taky budu mít, doufejme, čas na blbiny, like this:


...yeah, sweet rims.
Srsly, videa mi už zatraceně chybí, budu muset dohnat. Youtube, těš se, nespustím z tebe oči XD

To znělo dost perverzně.