24.12. 2012 (17:15) Merry Christmas and a Happy New Year, Mothafuckas 8D

Pesterchum: LethalNemesis(LN)

Červen 2011

Game over

30. června 2011 v 10:41 | Leni-chan
Pozdě večer, když se domů
vracím, čekám zvuky hromu.
Vysvědčení totiž v ruce
domů nesu po půlroce.

Rodičové v dobré víře,
co uvidí na papíře,
těší se až jak malé děti,
až se vrhnu do obětí.

Blázni, žijí v přesvědčení,
jak je hezké vysvědčení.

Nebylo to zlé, vlastně to dopadlo dobře. Konec byl sice mírně hektický a stresující(zhubla jsem dvě kila, tak doufám, že dostanu dost sladkostí, abych to nabrala zpátky), ale nakonec se vše vydařilo. A teď už se můžu těšit na TF 3, které, s trochou štěstí, zítra uvidím.

PAUL

17. června 2011 v 17:06 | Leni-chan |  Ironie
"Fuck you!"aneb motto celého filmu.

Dva trhlí britští přátelé, velcí fandové komiksů, sci-fi a fantasy a tak trochu cvoci, se vypraví do Ameriky na Comic-con. Celí štěstím bez sebe si pronajmou karavan a vydají se na docela obyčejný road trip s cílem navštívit co nejvíce míst proslulých údajným pozorováním mimozemšťanů. Jde to celkem dobře, vlastně to jde báječně( s ohledem na jejich svérázné osobnosti), dokud nepotkají...Paula.
Paul je mimozemšťan. Typický Marťan s tenkýma nohama, vypoulenýma očima a velikou hlavou. Až na to, že se netváří strnule, nesnaží se slušně lidem vysvětlit, že připravuje invazi a je potřebuje na pokusy. Ani náhodou. Paul se chová jako značně nevybouřený americký teenager, kouří trávu a pokud aspoň jednou za tři věty neřekne slovo jakkoliv související s pohlavní/vylučovací soustavou, není to on.
A Paul se taky potřebuje někam dostat, než ho ti zlí, v čele s Velkou Šéfovou, chytí.


On stranger tides

6. června 2011 v 17:44 | Leni-chan |  Ironie
Tak jsem vám byla na Pirátech. No, bylo to zajímavé.
Do kina jsem šla s tím, že vlastně ani nevím, co čekat. Těšila jsem se, to jo, ale po přečtení všech těch negativních recenzí jsem si nebyla úplně jistá, co z toho vyleze. Z kina jsem odcházela, aniž bych tušila, co si o tom mám myslet. Mimochodem, připomeňte mi příště, že do 3D nemám strčit ani palec u nohy.
Každopádně, hezky pomalu a od začátku.

One shall stand, one shall fall!

1. června 2011 v 20:58 | Leni-chan |  Video spam
Hehe...
Poučení z tohoto článku: nikdy mi neukazujte video, které by se mi mohlo líbit. Protože mě se většinou líbí a mám pak tendenci cpát ho všude. Teda, ne vždycky, ale o tohle jsem se prostě musela podělit. Protože to ukazuje jednu z lepších stránek hraných TF filmů.
Řekněme to takhle. Jedničku i dvojku TF jsem viděla několikrát. Asi tak...desetkrát každý(nezapomeňte na toleranci deset procent:D). No, řekněme to takhle...samotné filmy nejsou nějak zvlášť zářící perlou kinematografie, koukat se na ně dá. Ale poslouchat, to je radost. Nejen díky dokonalému soundtracku(který je tak báječný, že s ním budu opruzovat později), ale taky díky dabingu. Myslím, originál, anglickou verzi.
Jestli někdo nezná jméno Peter Cullen, měl by se jít stydět někam do rohu. No dobře, dělám si legraci, nemusíte stát na hanbě. Ale Optimus bez jeho hlasu by nebyl ani z poloviny tak dobrý(z čehož pramení mé hrozivé dilema...3D, kde Optima budu mít dvacet čísel od sebe, ale s dabingem nebo normální kino, kde bude padesát metrů daleko, ještě schovanej za nějakým dvoumetrovým chlapem, ale bude mluvit tím normálním dokonalým hlasem?)
Dobře, dost keců, to video. Vlastně jsem ještě neřekla o čem to je...no, o těch, co ve filmu nevidíme, ale jenom slyšíme, tj. o těch, co mluví transformery.
1:50...:D
EDIT: A ještě jedno video, to jsem si našla sama.
Kdyby to řekl kdokoliv jiný, vysmějete se. Ale tohle je prostě cool a sexy:D